Pozvánka na jedinečnú rodinnú víkendoFku

Ahojte priatelia, partneri, manželia, rodičia …

Tak sme včera pomaličky uzavreli školský rok, so všetkým čo k nemu patrí, v plnej paráde. Určite už premýšľate, ako rozplánovať prázdniny či dovolenky a celkom isto sa pritom nenechajte rušiť. Ak sa dá, tak skúste tomuto nášmu mailu venovať trošku pozornosti.

Prežili sme spolu už niekoľko krásnych akcií a napriek tomu, že je ešte len začiatok leta, dovolíme si Vám dať do pozornosti našu Jubilejnú jesennú rodinnú víkendoFku. Už po 5.-krát opäť  na Štrbskom plese hotel  TRIGAN *** 28.10 – 31.10.2016 s Mojmírom Voráčom  tentokrát na tému: “Umenie zvládať  kľúčové rozhovory”. Ako spolu hovoriť, keď ide o veľa! – Alebo, ako sa naučiť viesť rozhovory aj v tých najzložitejších situáciách života!”

Poznáte tie okamžiky, keď ide o veľa?  Sme plní emócií. V  hlave nám beží “príbeh” a zdá sa, že nech povieme čokoľvek, aj tak to nemôže dopadnúť dobre. A tak radšej nepovieme nič. Alebo sa neudržíme a potom ľutujeme. Ako zvládnuť takéto situácie doma v rodine, v práci a v  partnerskom živote?

Naučme sa tajomstvo, ako viesť rozhovory a dohodnúť sa, alebo si aspoň porozumieť vo chvíľach, keď ide naozaj o veľa, ak nie o všetko…!!! Alebo, čo urobiť preto, aby nás to spolu bavilo každý deň…:-)) Tešíme sa už na Vás…Vaši Činčalovci…

PS: A nezabudnite na 1+1. Koho pozvete na túto krásnu akciu? S kým sa podelíte ? Je to na Vás… V každom prípade sa na Vás tešíme…

        Ak má byť manželstvo vydarené, treba sa zamilovať veľa ráz, ale vždy do tej istej osoby… (John Goodman)

 Info: Činčalová Adrika  0903 907 450    adrika@domadobre.eu

  • Všetko potrebné nájdete v maili a v prílohe. Píšte, volajte, mailujte a prihlasujte sa… a hlavne nečakajte, aby sa neminulo…:-)
  • POZOR zmena! Začíname v piatok po obede (nie vo štvrtok) a končíme v pondelok. Je to dané tým, že prázdniny sú až  od pondelka do stredy. V utorok je štátny sviatok. Je tu príležitosť si aj predĺžiť pobyt do utorku, prípadne do stredy. Predĺženie pobytu si ale budete – každý tak ako minule – dohodovať už na recepcií hotela a tam si to aj doplatíte…
  • Poprosíme, aby ste vyplnili prihlášku, poslali ju na náš mail a rezerváciu potvrdili zaslaním zálohy. V prihláške sú všetky potrebné informácie.
  • Prihlásenie považujeme za záväzné až  po pripísaní zálohy na účet!!!  Ďakujeme za pochopenie…

Vašu prihlášku budeme považovať za záväznú až po uhradení zálohy, alebo celej sumy na bankový účet!

Celé úhrady a doplatky  urobiť najneskôr do 15.10.2016.

Záloha je 100,-€ na izbu/rodinu/pár!

Po uhradení zálohy Vám pošleme faktúru  na doplatok.

  • Dospelí  – 105,-€  pobyt so stravou  (polpenzia, + sobota obed)
  • dieťa do 14,99 rokov  na prístelke 75,-€ pobyt so stravou
  • jedno dieťa do  7,99 rokov  na prístelke  0,-€ pobyt so stravou
  • jedno dieťa do  2,99 rokov  bez nároku na lôžko a služby  0,-€
  • zľavy na deti platia v prípade obsadenia izby dvomi platiacimi osobami

Č. účtu.: SK4411000000002949000890

Prihláška

Plagát